EVIL.lv

Pilnā versija: IRC CHANNEL!
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Zinu ka daudzi to zin un pamaaciiba ganjau nav vajadziiga un visi man tagad dirsiis virsuu lol mazais loool PSC +DDDD MOZG! utt.. bet nu vienalga -->

Kā uztaisiit IRC kanaalu?

1.Ejat uz Irc.lv
2.Regjistreejaties..
3.Ielogojies
4.Dodaties uz http://irc.lv/chans? (ja links nestraadaa atrodat vnk kreisajaa pusee mani kanaali)
5.Regjistreejat kanaalu visu savadiet.. paroli tev nekur itkaa nevajadzees tur ievadi kko ko tu vnk atcereesies..
6.Pa labi kanaalam ir podzinja "Nomainiit kanaala iipashnieku" uzspiezhat un ievadiet niku
7.Verat valjaa mIRC un ejat juusu kanaalaa #nosaukums.fignja
8.Ieraksti /identify tava_nika_parole

Divreiz uzspiezhat uz centra un mainat topikus..

Lai kaadam iedotu access rakstat

/cs access #nosaukums.fignja add niks skaitlis(200,500,700,900) nu cik liels access (ieteiktu 500)
Par access līmeņiem sastāstīji pilnīgas muļķības. Pajautāju ChanServ par šo lietu (/msg ChanServ help access) un lūk, kas tam bija sakāms:
Citāts:18:43 -ChanServ(service@services.irc.lv)- 100 Access to AKICK command; automatic opping.
18:43 -ChanServ(service@services.irc.lv)- 50 Automatic opping.
18:43 -ChanServ(service@services.irc.lv)- 40 Half op.
18:43 -ChanServ(service@services.irc.lv)- 30 Automatic voicing.
18:43 -ChanServ(service@services.irc.lv)- 0 No special privileges; can be opped by other
18:43 -ChanServ(service@services.irc.lv)- ops (unless SECUREOPS is set).
18:43 -ChanServ(service@services.irc.lv)- -1 May not be opped.
18:43 -ChanServ(service@services.irc.lv)- -100 May not join the channel.
Un irc.lv NAV jāreģistrējas, ja jau ir reģistrēts niks IRCā, bet jālogojas iekšā ar savu niku un NickServ paroli!
nu jaa Tongue bet kaa izveidot ta esmu sarakstiijis pareizi Sad
Paldies nodereja! Smile
Paldies, man arī noderēja, tagad taisīšu savu irc kanālu ;]
paldies mazais!!
Bus japamegina, paldies maizais!!!
a pieregistreties tai fignaa ari var tajaa irc.lv utt ja? Big Grin
nodereja
Atsauces saite