EVIL.lv

Pilnā versija: da tā, nu jā.
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
varētu februāra beigās, marta sākumā uztaisīt cs.evi.lv zadrotu mītu, tikai šoreiz pilnveidotāku versiju, vislabāk būtu 1. marts, nu vismaz man. Smile

jūsu viedoklis par to?
ir atbildēts uz "kas?" un daļēji uz "kad?" bet nav - "kur?" . Īstā vieta tādiem tusiem ir pagrabos ar datoriem, called "Offline pārtiji" Big Grin Big Grin Nu tas ir tad, kad dzer līdz offlainam... Ļoti pilnveidojoši. Piedāvāju pulveri, ko var ēst ar karotēm. Uzdzeramais bezmaksas.
vajadzeetu Tongue
pirmkaart manupraat nepareizaa sadalja , otrkaart nav veeleshanaas uznjemties organizeeshanu , jeb uztraukties parjebko , kaa arii atkriit veeleeshanaas sedeet 10 cilveeku ielenkumaa.

uzskatu ka visi kas neieradaas , jeb nokaveeja pirmo miitu ir pashi vainiigi , arii tas , ka otraa miita riikoshanai ir stipri agrs
1. redex - augstskola svarīgāka par mītu, kā arī neko nerubīju no tām sadaļām. Wink
2. varētu visi kopā kkur iet pasēdēt un iedzert, nevis darīt kko ļevu.
3. Superterrorizer - pa cik nāk tavs maģiskais pulveris? Big Grin
Superterrorizer Rakstīja:ir atbildēts uz "kas?" un daļēji uz "kad?" bet nav - "kur?" . Īstā vieta tādiem tusiem ir pagrabos ar datoriem, called "Offline pārtiji" Big Grin Big Grin Nu tas ir tad, kad dzer līdz offlainam... Ļoti pilnveidojoši. Piedāvāju pulveri, ko var ēst ar karotēm. Uzdzeramais bezmaksas.
ar ko tu domaaji pulveri? :devilish:
Citāts:ar ko tu domaaji pulveri
IMHO tas par ko Degpunktā pirms pāris dienām izteicās...
sanava Rakstīja:
viens tupeles atstiepa , vienam mozgas chupaa , 3shais jeedziigs kautcik paliks

mītu vareetu =]
karo4 nenāktu par ļaunu vēl reizīti piedzerties kopā Wink
fpezdu, vai visa izklaidēšanās ir dzeršanā ? Tak var izdomāt citas alternatīvas, jeb čaļiem zem 17 mītā nav ko darīt ? Visi dzers un viens 13 gadīgais skatīsies. ;[[
Will 13 gadīgajam jau arī var iedot. Big Grin

da tā, nu jā, ja jau tik gudrs esi, tad izplāno visu, un dod ziņu. Wink
nevaru 1.martaa Tongue =]] varu darbadienaas iznjemot 5dienas un iznjemot protams taas 2 briivdienas =]
Atbalstu,uz iepriekšējo tusu netiku(pats vien vainīgs),gribas tā kā uz nākamo aizčāpot!!!
Nu shoreiz varetu sarikot miitu Mcdonalda beernu istabinja,lai butu k-kas liidzis lidinjam...Nez man gan piekast redzeju galvenos un pietiek.
gribaas ari pabazereet un iereekt nevis tikai burvju dziru dzert ....
es domaaju vajadzeetu vasaraa Paint ball maču+alkaš utt. vnk vasaraa koma nenosalsi :DDDD
Maniaks o_O Rakstīja:gribaas ari pabazereet un iereekt nevis tikai burvju dziru dzert ....
es domaaju vajadzeetu vasaraa Paint ball maču+alkaš utt. vnk vasaraa koma nenosalsi :DDDD
+1
ja godīgi vienalga, kas un kā, galvenais, lai būtu alkohols. Tongue
Raitis Rakstīja:
sanava Rakstīja:
viens tupeles atstiepa , vienam mozgas chupaa , 3shais jeedziigs kautcik paliks

mītu vareetu =]
paldies par info..man shinii pasules malaa taadu neraadaa, bet varbuu varu caur netu kkur apstiities par to padariishanu..bishk interesee ^____^
Atsauces saite